Wybory2009

Gdańsk, okr. 1

9 1 LEWANDOWSKI Janusz Antoni Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 KOZŁOWSKI Jan Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 BIERNACKI Marek Zbigniew Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 KŁOSIN Krystyna Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 CYCHNERSKI Piotr Józef Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 LEIK Adam Zygmunt Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 SKRZYNIARZ Piotr Grzegorz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 LESZCZYŃSKA Jolanta Iwona Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 DUCHER Karol Grzegorz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 WAŁĘSA Jarosław Leszek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 FOLTYN-KUBICKA Hanna Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 GÓRSKI Mirosław Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 GWIAZDA Anna Teresa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 CYMAŃSKI Tadeusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 MAGIEŁDA Marek Hieronim Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 SOSNOWSKI Witold Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 KARCZEWSKI Piotr Mariusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 FALANDYSZ Jerzy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 WYSOCKI Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Bydgoszcz, okr. 2

http://pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/KOMITETY/2.htm

6 1 ZEMKE Janusz Władysław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 KRUSZYŃSKI Tomasz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 MACKIEWICZ Anna Zofia Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 PAWLAK Stanisław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 MAZUR Jan Benedykt Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 KUŹNIEWICZ Jacek Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 BRZOSKOWSKA Danuta Wioletta Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 NAJBERG Jarosław Przemysław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 PAWŁOWSKI Roman Tadeusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 ZAWADZKI Jerzy Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 ZWIEFKA Tadeusz Antoni Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 KOLASIŃSKI Marek Krzysztof Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 DOMBROWICZ Konstanty Adam Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 KOPYŚĆ Sławomir Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 SZELIGA Sławomir Kazimierz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 NOWAKOWSKA Aleksandra Bogumiła Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 KINDERMAN Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 DUSZYŃSKI Leszek Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 KANIA Barbara Danuta Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 CZARNECKI Richard Henry Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 PRZYBYLSKI Przemysław Tomasz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 LATOS Tomasz Edward Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 CHMIELEWSKI Jarosław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 STACHOWIAK Ireneusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 KACZMAREK-SŁAWIŃSKA Katarzyna Anna Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 ZAJĄKAŁA Jerzy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 JEDYNAK Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 TYBURSKI Jacek Aleksander Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 ĆWIEK Ryszard Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Olsztyn, okr. 3

http://pe2009.pkw.gov.pl/PUE/PL/KOMITETY/3.htm

9 1 LISEK Krzysztof Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 ARŁUKOWICZ Tadeusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 BUBLEWICZ Beata Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 MIRONOWICZ Antoni Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 SZELĄŻEK Włodzimierz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 GROMADZKI Sławomir Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 SERTEL Paweł Piotr Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 NASZKIEWICZ Anna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 BOJARSKA Wiesława Alicja Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 PERKOWSKI Mateusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 KURSKI Jacek Olgierd Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 JURGIEL Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 ARENT Iwona Ewa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 PERLIŃSKI Jacek Artur Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 SZCZYPIŃ Jadwiga Mariola Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 GOSIEWSKI Jerzy Antoni Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 GRZYMAŁA Wiesław Tadeusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 SKAWIŃSKI Ryszard Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 BOGUCKI Jacek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Warszawa 1, okr. 4

6 1 OLEJNICZAK Wojciech Michał Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 WIERZBICKI Sebastian Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 SKRZYPEK Anna Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 RZOŃCA Marcin Andrzej Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 DOROSZKIEWICZ Konrad Tomasz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 SUPIŃSKA - MODZELEWSKA Jolanta Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 BARSZCZ Jacek Tomasz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 GILEJKO Leszek Kazimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 RYDLIŃSKI Bartosz Mateusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 GADZINOWSKI Piotr Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 HÜBNER Danuta Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 ZALEWSKI Paweł Ksawery Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 KOSTRZEWA-ZORBAS Grzegorz Jacek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 LESAGE Dominique Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 GÓRECKA Aleksandra Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 GRABIEC Jan Stanisław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 TURKOWSKI Wojciech Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 SHEYBAL - ROSTEK Aleksandra Paulina Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 ROSS Tadeusz Edward Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 KAMIŃSKI Michał Tomasz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 TOMASZEWSKA Ewa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 MULARCZYK Arkadiusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 JAKUBIAK Elżbieta Renata Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 PONCYLJUSZ Paweł Janusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 WĘSIERSKI Ryszard Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 ŚWIDERSKI Łukasz Jan Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 PŁACISZEWSKI Piotr Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 PUŁAWSKI Cezary Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 SIKORA Anna Ewa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Warszawa 2, okr. 5

2 1 KALINOWSKI Jarosław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 2 SZMULEWICZ Wiktor Władysław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 3 PACHOLCZAK Bożenna Teresa Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 4 BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 5 KWIATKOWSKI Stanisław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 6 AUGUSTYNIAK Mirosław Jan Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 7 PRZYBYTNIAK Leszek Janusz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 8 SZYMANIK Elżbieta Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 9 ORLIŃSKI Mirosław Adam Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 10 DOROBEK Jarosław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

9 1 KOZŁOWSKI Jacek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 HIBNER Jolanta Emilia Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 ZAWODNIK Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 DOBIJAŃSKI Mariusz Jan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 GAPIŃSKA Elżbieta Teresa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 MRÓZ Adam Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 KAMASA Andrzej Juliusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 GAIK Przemysław Łukasz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 KRZEMIŃSKI Adam Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 GLINKA Jacek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 BIELAN Adam Jerzy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 JASIŃSKI Wojciech Stefan Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 SOŃTA Krzysztof Jan Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 TCHÓRZEWSKI Karol Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 PSZCZÓŁKOWSKI Benedykt Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 PŁOCHA Grzegorz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 RATYŃSKI Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 TUSIŃSKA Magdalena Franciszka Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 JANOWSKI Gabriel Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Łódź, okr. 6

9 1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 KRYSIŃSKI Jan Eugeniusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 SKRZYDLEWSKA Joanna Katarzyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 BULZACKI Mirosław Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 PENCINA Ludomir Michał Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 WŁODARCZYK Mateusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 HARAŚNY Grzegorz Henryk Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 PAWLAK Janusz Bogdan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 ZAKRZEWSKI Robert Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 BUGAJSKI Marcin Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 KRUPA Urszula Irena Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 WOJCIECHOWSKI Janusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 MATUSZEWSKI Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 MICHALIK Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 DOBKOWSKI Wiesław Józef Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 GRABOWSKI Piotr Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 GRABEK Anna Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 ŻURAWSKI Radosław Włodzimierz Maria Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 GĘDEK Łukasz Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 KŁOPOTOWSKI Konrad Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Poznań, okr. 7

2 1 GRZYB Andrzej Marian Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 2 TOMICKI Marek Stanisław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 3 BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 4 HERMASZCZUK Julian Marian Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 5 WALKOWSKI Piotr Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 6 MARSZAŁEK Franciszek Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 7 KUBIAK Andrzej Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 8 PASZYK Krzysztof Michał Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 9 CISZAK Mariusz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 10 KIN Andrzej Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

6 1 SIWIEC Marek Maciej Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 PAŁASZ Kazimierz Czesław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 RZEMYKOWSKI Tadeusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 KACZMAREK Karolina Joanna Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 RUSIECKI Grzegorz Stanisław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 KAMIŃSKI Ryszard Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 WAJS Józef Włodzimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 KOSZLAJDA Apolinary Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 MARKOWICZ Jerzy Antoni Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 NACZAS Łukasz Piotr Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 KACZMAREK Filip Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 JĘDRZEJEWSKA Sidonia Elżbieta Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 SAPIŃSKI Grzegorz Marcin Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 JORDAN Waldemar Bogusław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 DĄBROWSKI Maciej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 DUDA Adam Michał Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 BUDASZ Tomasz Jakub Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 WILKOSZARSKA Krystyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 STĘPIEŃ Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 SZYMAŃSKI Konrad Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 TRYBUŁA Zbigniew Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 HOFMAN Adam Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 JACYNA-ONYSZKIEWICZ Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 BUDNER Margareta Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 CIECHANOWSKI Jacek Tadeusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 GÓRSKI Tomasz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 KUCHARSKI Dariusz Piotr Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 SZCZOT Sławomir Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 KRACZKOWSKI Maks Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Lublin, okr. 8

9 1 KOLARSKA - BOBIŃSKA Lena Barbara Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 ZALESKI Zbigniew Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 ORZECHOWSKI Mateusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 FLASIŃSKI Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 ORZEŁ - DEPTA Agnieszka Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 WILCZEWSKI Adam Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 WÓJTOWICZ Jan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 KOWALCZUK Mariusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 BRODOWSKI Wiesław Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 DRAGAN Daniel Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 DUDZIŃSKI Tomasz Mirosław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 CZELEJ Grzegorz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 ZAWIŚLAK Sławomir Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 KOWALCZYK Piotr Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 PANASIUK Ewa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 SZULOWSKI Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 JEZIOR Dariusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 SOLIS Tomasz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 ŻUKOWSKI Wojciech Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Rzeszów, okr. 9

9 1 KRZAKLEWSKI Marian Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 PORĘBA Marek Zbigniew Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 BORCZ Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 ORDYCZYŃSKI Marek Stefan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 CHRABĄSZCZ Adam Józef Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 MISIĄG Stanisław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 ZDUŃSKI Leszek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 PARTYKA Sławomir Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 ADAMCZYK Tomasz Tadeusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 PORĘBA Tomasz Piotr Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 ĆWIERZ Andrzej Bogusław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 GOŁOJUCH Kazimierz Edward Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 SZLACHTA Andrzej Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 ŚNIEŻEK Adam Walenty Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 KARASIŃSKI Maciej Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 ŁĄCZAK Czesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 SIECZKOŚ Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 SAGATOWSKA Janina Zofia Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 BABINETZ Piotr Mieczysław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Kraków, okr. 10

2 1 SIEKIERSKI Czesław Adam Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 2 KOZAK Wojciech Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 3 KAŁA Józef Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 4 NOWOGÓRSKA Urszula Teresa Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 5 WIELGUS Włodzimierz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 6 ŻBIK Janusz Stefan Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 7 ZABORNIAK Stanisław Franciszek Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 8 KWIATKOWSKI Tadeusz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 9 GÄRTNER Halina Katarzyna Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 10 OSTRZOŁEK Grzegorz Piotr Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

6 1 SZEJNA Andrzej Jan Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 SENYSZYN Joanna Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 JASKIERNIA Jerzy Andrzej Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 SAS Kazimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 MĄSIOR Bogusław Mikołaj Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 BARWINEK Ryszard Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 CICHY Marian Władysław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 KRÓLIKOWSKI Włodzimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 HAPCZYN Krzysztof Arkadiusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 ROKITA Robert Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN Róża Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 MIODOWICZ Konstanty Bronisław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 SONIK Bogusław Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 ZEGZDA Leszek Jan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 WARDZAŁA Robert Marian Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 SATERNUS Andrzej Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 PATENA Marta Elżbieta Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 PAJĄK Jacek Paweł Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 HERTIG Piotr Wojciech Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 ADAMCZYK Franciszek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 ZIOBRO Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 KOWAL Paweł Robert Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 WŁOSOWICZ Jacek Władysław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 CZESAK Edward Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 SZCZERSKI Krzysztof Maria Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 SKORUPA Tadeusz Wojciech Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 BARTUŚ Barbara Halina Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 JĘDRYS Michał Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 PĘK Bogdan Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 ANDRZEJEWSKI Mariusz Wiesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Katowice, okr. 11

6 1 MARKOWSKI Jerzy Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 GIEREK Adam Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 NOWAK Wojciech Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 CZAJKOWSKI Waldemar Kazimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 OLSZOK Ewa Grażyna Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 TRZASKALIK Arkadiusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 BIELAWSKI Andrzej Kazimierz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 BIESOK Grzegorz Tomasz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 NIEDZIELA Tomasz Damian Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 SZYMAŃSKA Katarzyna Urszula Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 BUZEK Jerzy Karol Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 OLBRYCHT Jan Marian Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 HANDZLIK Małgorzata Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 MATUSIEWICZ Adam Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 PANKIEWICZ Kazimierz Józef Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 GAJEWSKA Aleksandra Joanna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 RACZYŃSKA Grażyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 ŁABAJ Rafał Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 MARCINKIEWICZ Bogdan Kazimierz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 FURTAK Marta Ewa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 MIGALSKI Marek Henryk Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 SEWERYŃSKI Michał Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 KLOC Izabela Helena Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 PIECHA Bolesław Grzegorz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 KORFANTY Bronisław Jan Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 WARZOCHA Artur Ryszard Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 ŚLASKI Krzysztof Szymon Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 RUDNICKA Jadwiga Julia Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 WŁODEK Wiesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 FALFUS Jacek Eugeniusz Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Wrocław, okr. 12

6 1 GERINGER DE OEDENBERG Lidia Joanna Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 KLEPACZ Apolonia Weronika Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 HUZARSKI Michał Seweryn Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 MAZUR Andrzej Michał Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 KIBANGOU Patrick Bandile Abel Desire Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 WROŃSKI Patryk Marek Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 ŁASISZ Bogumił Mirosław Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 OCHMAN Daniel Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 PAWLAK Artur Krzysztof Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 NAJAR Sergiusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 PROTASIEWICZ Jacek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 JAZŁOWIECKA Danuta Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 TUTAJ Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 BORYS Piotr Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 CZERKASOW Krzysztof Wiktor Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 GODLEWSKI Bogusław Dariusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 PILAWA Jacek Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 KRUG Tomasz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 KASPRZYK Wojciech Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 LEGUTKO Ryszard Antoni Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 JAROCH Andrzej Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 KŁOSOWSKI Sławomir Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 KEMPA Beata Agnieszka Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 ŚLUSARZ Rafał Józef Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 CYBULSKI Piotr Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 KRAJCZY Norbert Jan Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 KILIAN Wiesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 ZAWADA Sławomir Artur Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 ZALEWSKA Anna Elżbieta Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Gorzów Wielkopolski, okr. 13

6 1 LIBERADZKI Bogusław Marian Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 2 WIECZOREK Dariusz Krzysztof Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 3 DANIELAK Jolanta Ryszarda Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 4 POPŁAWSKI Emilian Arkadiusz Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 5 AGATOWSKA Joanna Monika Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 6 LESZCZYŃSKI Paweł Adrian Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 7 ZARODA Jerzy Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 8 KĘS Kazimierz Jan Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 9 WOŹNIAK Jacek Artur Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
6 10 DROZDOWICZ Radosław Daniel Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy

9 1 NITRAS Sławomir Witold Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 2 ZASADA Artur Jarosław Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 3 KOCHAN Magdalena Maria Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 4 JEDLIŃSKI Piotr Jan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 5 HAŁAS Tomasz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 6 MACHALICA Krzysztof Edward Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 7 BALCERZAK Klaudiusz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 8 WASILEWSKI Michał Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 9 MACKIEWICZ Artur Leszek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
9 10 PREISS Sławomir Piotr Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

10 1 GRÓBARCZYK Marek Józef Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 2 AST Marek Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 3 HOC Czesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 4 RAFALSKA Elżbieta Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 5 MASŁOWSKA Mirosława Jolanta Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 6 PŁONKA Elżbieta Teresa Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 7 KOPEĆ Maciej Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 8 JAWOROWSKI Waldemar Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 9 KOŚCIK Zbigniew Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
10 10 JACH Michał Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.