Wordpress mnie nie lubi

Zdaje się, że odnalazłem powód dla którego część blogów traktuje moje wpisy jak spam. W pole URL wpisuję: http://asen.wikidot.com i to jest przyczyna, wpisanie: http://www.wikidot.com - powoduje podobne konsekwencje.

http://sinuscamera.com/pl/blog-blogbox-dziennikarstwo-obywatelskie/
wstawić:

Pozwolę sobie nie zgodzić się z jednym zdaniem:
"2. Formuła serwisów DO skłania się wyraźnie do tekstów bieżących. Ich, żywot to maksimum tydzień, a czasem ledwie parę chwil. Potem zostają zagrzebane pod stosem nowości i raczej bardzo niewielka grupa osób czyta teksty archiwalne".

Przestałem się po okresie fascynacji identyfikować z jednym serwisem dziennikarstwa obywatelskiego, dziennikarze (jak ich zwał) obywatelscy powinni przenieść środek ciężkości poza komercyjny portal. Publikować na różnych platformach, które jednak będą tylko narzędziem, tubą medialną, a centrum powinien być prywatny, niezależny i niekomercyjny site.
Stąd moją aktywność zacząłem sygnalizować na blogu http://asen24.blogspot.com ; ale alternatywnie zdecydowałem się publikować na atrakcyjnych dla mnie platformach, zgodnie z ich regulaminami.

Akurat to co mnie skłania dzisiaj w publikowania na wiadomosciach24 to silne punktowanie w google ; mój ubiegłoroczny tekst o pitach rocznych wygenerował 67 tys. odsłon ; to była wystarczająca mobilizacja aby właśnie tam opublikować naturalną kontynuację pity roczne 2007.


http://lavnet.wordpress.com/2008/03/18/internet-ostoja-demokracji/
wstawić:

Podany przez Ciebie link do wyborczej wspomina o klipach nagranych podczas "ataku bombowego" w czasie wyborów w Rosji -
klipy są tu, wystarczy rosyjski w stopniu podstawowym (czyt. 4 klasy szkoły podstawowej):
- http://romanik.livejournal.com/174225.html

w drugiej części pada wręcz znamienny zwrot : "jołki połki"

w razie kłopotów ze stroną, wisi wisi
bezpośrednie linki do youtube:
- http://www.youtube.com/watch?v=xGfwlkGNrBM
- http://www.youtube.com/watch?v=-E2ieEsmqBM

w razie kłopotów z youtube, pliki FLV u mnie na dysku… (internet jest niesamowity).

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.